Piatok 28.1.2022
sk
Alfonz
cz
Otýlie
, Otilie

Diváci austrálskej televíznej stanice ABC ostali poriadne prekvapení. Ako totiž píše aj portál LADbible, do vysielania sa omylom dostal záber, ktorý tam nemal čo robiť. Televízia práve vysielala reportáž o tom, že v štáte Queensland sa chystajú politici navrhnúť prísnejšie zákony pre tých, ktorí zrania policajných psov.

V podstate normálna téma, ktorá by nikoho nezdvihla zo stoličky. Na konci reportáže sa však objavil kratučký záber, ktorý úplne bez kontextu zachytával niečo, čo vyzerá ako satanistická čierna omša. Môžeme na ňom vidieť ľudí v čiernych plášťoch a kapucniach v načerveno osvetlenej miestnosti, obrátený kríž aj oltár s pentagramom.

A nasledoval strih späť do štúdia. Redaktorka sa zdala byť touto podivnosťou trochu zarazená, ale napokon sa radšej rozhodla plynulo prejsť na ďalšiu tému. Diváci sa však touto nepozornosťou pracovníkov televízie dobre pobavili, o čom svedčia aj ich komentáre na sociálnych sieťach. „Zrejme nám tým chceli ilustrovať, že ‚diabol sa skrýva v detailoch‘,” okomentoval to jeden z nich.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť