Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Ak máš chuť na nejakú nenáročnú zábavu, možno ťa poteší, že do kín vstupuje česká romantická komédia Chlap na striedačku. O réžiu a scenár sa postaral Petr Zahrádka a v centre príbehu bude Zuzana, ktorá je už 15 rokov šťastne vydatá za Jiřího. Jej idylka sa však v okamihu rozplynie, keď zistí, že jej manžel má milenku Lenku.

Toto odhalenie je však len prvým krokom k šialenému plánu: Zuzana sa rozhodne Lenku navštíviť a dohodne sa s ňou, že si z Jiřího urobia chlapa na striedačku. Čo to znamená? V praxi asi to, že istý čas s ním bude Zuzana, istý čas Lenka. Ako takýto plán ale môže dopadnúť?

V hlavných úlohách sa predstavia Ivana Chýlková, Jiří Langmajer, Lucie Žáčková, Iva Janžurová, Pavel Nový, Martin Pechlát a Andrej Polák. Chlap na striedačku má vcelku originálny námet, ktorý ponúka tvorcom veľa potenciálnych možností na bláznivý humor, ale aj citlivú romantiku.

Z ukážok je jasné, že tvorcovia cielia najmä na diváčky, ale pri troche šťastia by sa nemusel nudiť ani ich mužský sprievod. Dobrých romantických komédií totiž nikdy nie je dosť!

Uvidíme, či sa Petrovi Zahrádkovi podarilo naplniť potenciál látky. Ingrediencie na svižnú a vtipnú romantickú komédiu totiž evidentne má. Jeho film zrejme nebude dielom, ktoré by mohutne otriaslo žánrom, ale to vôbec nevadí. Ak všetko vyjde dobre, môže nás v kinách čakať skvelá a ideálna oddychovka, pri ktorej môžeme vypnúť a pobaviť sa.

V slovenských kinách si budeme môcť Chlapa na striedačku užiť od 13. februára 2020.

Continental Film

Zdroj: Continental Film


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť