Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Pokiaľ patríš k milovníkom silných ľudských drám, rozhodne by si mal v prípade Stehlíka zbystriť pozornosť. Pod lákavo vyzerajúcou snímkou je podpísaný režisér John Crowley (oscarovka Brooklyn) a na striebornom plátne uvidíme celú plejádu skvelých hercov. O čom ale Stehlík vlastne je?

Jeho hlavnou postavou je Theodor Decker, ktorý v trinástich rokoch prežil bombový útok v múzeu, pri ktorom zahynula jeho matka.

Táto tragédia úplne zmenila jeho život, ktorý sa naplnil zármutkom, pocitom viny, ale aj túžbou po vyrovnaní sa s minulosťou a po láske. Podarí sa však Theodorovi nájsť vytúžený pokoj? Pozoruhodne vyzerajúca snímka vychádza z rovnomenného románu Donny Tartt, ktorý bol v roku 2014 ocenený Pulitzerovou cenou.

O scenár sa postaral Peter Straughan (Jeden musí z kola von) a hlavné úlohy si strihnú Ansel Elgort, Sarah Paulson, Oakes Fegley, Aneurin Barnard, Nicole Kidman, Jeffrey Wright, Luke Wilson, Finn Wolfhard a Luke Kleintank.

Z traileru sa zdá, že by na nás mohla vyskočiť naozaj komplexná a strhujúca dráma, ktorá má určite potenciál aj na nejaké tie ceny. Látka je nepochybne veľmi silná a majú ju v rukách dostatočne talentovaní tvorcovia. Dúfajme teda, že sa výsledný film podarí. Do slovenských kín dorazí už 12. septembra 2019.

Continental Film

Zdroj: Continental Film

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť