Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Kardashianky možno buď milovať alebo nenávidieť, a hoci by sme veľmi radi napísali, že sa väčšina homo sapiens sapiens prikláňa k tej druhej alternatíve, ich čísla na sociálnych sieťach a cenami ovenčená reality show hovoria niečo celkom iné. Bohužiaľ.

Alebo našťastie, keďže táto rodinka slúži ako schopný vedecký materiál a jasný dôkaz toho, že aj iná forma života okrem medúzy dokáže prežiť bez mozgu či aspoň akéhosi zhluku buniek, ktorý by ho vzdialene pripomínal.

Lebo ľudia očividne milujú gigantické prsia, pery a prdele, a ešte tým dupľom, keď sa všetky tieto elementy nachádzajú na osobách, ktoré sekajú jeden škandál za druhým. Ale dosť bolo postrehov z kalichu subjektivity, prejdime k téme.

View this post on Instagram

? EVERYTHING ?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Táto vtipná rodinka disponuje celkom slušným finančným kapitálom, no keďže väčšina z neho putuje do vreciek plastických chirurgov, na schopného grafika už akosi nevydalo. Teda, tak sa aspoň zdá. Ako inak je možné, že majú tieto devy na konte viac prešľapov, čo sa nevydarenej úpravy fotiek týka, ako celý zvyšok americkej celebritnej sféry, všakže?!

Vďaka ich pravidelnej aktivite na sociálnych sieťach bolo len otázkou času, kedy príde ďalší. A že prišiel, práve teraz. Na instagramovom profile Kim Kardashian sa objavila táto fotografia, v ktorej popise Kim nadšene opisovala kolaboráciu svojej značky s Kylie Jenner. Tá bola na fotke tiež. A kompozične spolu vytvárajú ozajstný skvost, ktorý vôbec, ale že vôbec, nevyzerá zvláštne.

Najnovšia fotka Kim Kardashian sa stala terčom posmeškov. Všimneš si ten detail aj ty?

Okrem nadšencov, ktorí sa nevedia voňavky s flakónom v tvare papuľky v troch nových farebných variáciách dočkať, sa pod fotkou zgrupili aj internetoví detektívi. A ako už dobre vieme, ich orliemu zraku neujde skutočne nič. Žiadne nezrovnalosti v pozadí, žiadne nafúknuté krivky a hlavne… žiadne gigantické palce.

Keď sa pozorne zahľadíte Kim na ruku, uvidíte, že na nej naozaj čosi nesedí. Jej palec je rovnako dlhý a vyzerá ako všetky ostatné prsty a ľudia, zvyknutí na ich photoshopové faily, sa toho okamžite chopili. Našli sa však aj takí, ktorí jej monštruózny prst obhajovali a tvrdili, že sami majú palce rovnakej veľkosti ako zvyšok ruky a že vôbec nie je pekné, že sa jej za to ľudia takto posmievajú. No je to naozaj možné? A žeby si to doposiaľ nikto nevšimol…?

Toto však nebol prvý a so stopercentnou istotou ani posledný raz, čo sa podobné faux pas opakovalo, preto si škodoradostne pripomeňme ostatné perličky, ktoré má táto známa rodinka na účte.

1.

Kam zmizla spodná polovica tela Khloé? A prečo Kendall vyzerá, akoby na fotografii pôvodne ani nebola, a niekto ju tam len prilepil?

2.

Čo sa stalo s nôžkou slečny v modrom?

View this post on Instagram

opposites attract ??

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

3.

Pásiky na vankúši si robia, čo sa im zachce.

View this post on Instagram

her vibe is pretty ??

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

4.

Nie sme si istí, či takto fungujú nohy…

View this post on Instagram

Love yourself as deeply as you love them.

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

5.

Ak túžiš schudnúť len na jednom predlaktí, Kourtney (drahá sprava) pre teba nepochybne bude mať zopár tipov.

6.

A na záver táto perlička, pri ktorej sa ľudia pýtali, či to na fotke je vôbec Kim.

Zdroje: thesun.co.uk, seventeen.com, twentytwowords.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť