Piatok 28.1.2022
sk
Alfonz
cz
Otýlie
, Otilie

Milovníci knižnej a filmovej ságy o čarodejníkovi Harrym Potterovi z pera J. K. Rowling musia pri týchto obrázkoch zaplesať. Ako píše portál Yahoo, svetoznámy hračkársky koncern Lego sa rozhodol zložiť poctu tomuto popkultúrnemu fenoménu pri príležitosti osláv 20. výročia výroby lego postavičiek s podobizňou mladého čarodejníka. 

Veru tak, už je to dlhých 20 rokov, čo do kín vstúpil prvý film série Harry Potter a kameň mudrcov. Tiež sa cítiš starý?

Warner Bros.

Nový set urobí radosť každému fanúšikovi

Pracovníci Lega sa rozhodli osláviť výročie veľmi štýlovo. Vytvorili lákavý nový set, v ktorom fanúšikovia nájdu Harryho vernú sovu Hedvigu, ale aj Harryho kúzelnícku paličku, okuliare, päť fľaštičiek elixírov, denník Toma Riddla alias Voldemorta, čokoládovú žabku či legendárny list, ktorým bol Harry prijatý do Rokfortu.

Okrem toho obsahuje aj trojicu úplne nových zlatých figúrok, a síce Albusa Dumbledora, Minervy McGonagallovej a Rubeusa Hagrida. Na celý set bolo využitých celkom 3010 legových kociek.

Nadčasová magickosť Harryho Pottera vás nikdy neopustí a tento nový Lego set je náš spôsob, akým osláviť 20. výročie lega Harry Potter,“ uviedol hlavný dizajnér Marcos Bessa. Každý predmet podľa Bessu vo fanúšikoch prebudí spomienky a zabrnká na tie správne nostalgické struny. Set bude v predaji uvedený 2. septembra tohto roku a zakúpiť si ho budeš môcť za 249,99 libier, teda cca 294,66 eur.

Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť