Pondelok 6.12.2021
sk
Mikuláš
, Nikolas
cz
Mikuláš
, Mikoláš,Nikolas

Prvé milovanie sa tradične spája s veľkými očakávaniami a kopou klamlivých predstáv. Od pätnástych narodenín sa decká prakticky nerozprávajú o ničom inom, a tak akosi prirodzene dospejú k tomu, že to bude niečo veľké. A potom bum – stane sa to a je to úplne iné, ako čakali. Ľudia na Reddite sa podelili o veci, ktoré počas prvého intímneho aktu zaskočili ich a my sme tie najzaujímavejšie z nich zozbierali v tomto článku. Bol si na tom podobne?

1. Všetky tie zvuky okolo toho – ako keď niekto sŕka špagety s omáčkou. Najprv mi to prišlo komické, časom som si zvykla a teraz je to práve to, čo ma nakopne.

2. Pozitívum – je to zábava a je to príjemné. Negatívum – infekcia močových ciest. 

3. Nedokázal som ho do nej dostať a nikdy v živote mi nenapadlo, že toto by mohol byť problém. Také veci vám vo filmoch pre dospelých neukážu. Skúšali sme to niekoľkokrát, ale keďže bola nervózna a úplne sme vynechali predohru, nešlo to a po pár minútach trápneho snaženia sme sa na to vykašľali. Ale ako sa hovorí, do tretice všetko dobré a napokon to vyšlo aj nám.

4. Z každej strany sa na mňa valili vtipy o tom, že muži prvýkrát vydržia len tridsať sekúnd. Ja som bol výnimka. Vydržal som aspoň solídnu minútu. 

Eleven / MovieStillsDB

5. Prekvapilo ma, že sa vôbec nič nezmenilo. Všetci okolo toho robili strašné haló a ja som tak akosi automaticky čakala, že sa po celej veci budem cítiť inak. Dospelejšie. Ako žena. Nič z toho neprišlo. Bolo to také isté ako narodeniny, keď si dospelý – už to neriešiš. Skrátka si o rok starší a bodka.

6. Som muž. Keď som prvýkrát vyvrcholil do svojej partnerky, značne ma dostalo, že to z nej začalo celé vytekať von. Ja neviem, čo som si myslel… asi, že to proste pôjde niekam inam, nie von.

7. Môj prvý raz bol so ženou, ktorá bola podstatne skúsenejšia ako ja, a bol som v šoku, že to chcela rýchlo a natvrdo. Bol som pripravený na to, že prvýkrát musím byť opatrný, všetko postupne, pomaly, nežne… a ona len bam, bam, bam, rob to rýchlejšie. Nakoniec sme s tým v polovici sekli, lebo som ostal taký nervózny, že som (fyzicky) nemohol pokračovať.

8. Na sexuálnej výchove nám hovorili, že žena pred aktom zvlhne. Nebol som z najmúdrejších a automaticky som to pochopil tak, že sa začne potiť. Logicky, veď je okolo toho veľa pohybu, povedal som si a ďalej som to neriešil. Bol som dosť rozčarovaný, keď som zistil, kde presne sa táto vlhkosť koncentruje. 

HBO / MovieStillsDB

9. Moje telo sa absolútne nehýbalo tak, ako som si to predstavovala. Vtedy mi došlo, že by možno nebolo od veci občas zbehnúť do fitka.

10. Nemal som ani tucha, že ženský otvor je tak nízko. Na rozdiel od väčšiny mojich rovesníkov som veľmi neholdoval filmom pre dospelých a až do prvej intímnej skúsenosti som si myslel, že žena má otvor vpredu. Na tom istom mieste, kde má pohlavný úd muž, len do opačnej strany.

11. Všetko bolo strašne mokré. Keď si na mňa prvýkrát sadla, cítil som sa ako uprostred búrky pod odkvapom a nevedel som myslieť na nič iné, ako na to, kde sa v takom malom tele vôbec berie toľko tekutiny.

12. Čakala som, že budem krvácať a nič. Každú chvíľu som si chodila na záchod kontrolovať nohavičky, že či náhodou. Márne.

Berlanti Productions / MovieStillsDB

13. Úprimne som čakala, že mi to pôjde o dosť lepšie a nakoniec som tam ležala ako mŕtva ryba a nevedela, čo mám robiť. Je to to isté, ako keď si predstavujete, že vás niekto napadne a vy mu promptne nakopete zadok. Teória je to pekná, ale keď príde na lámanie chleba, človek zamrzne a je po paráde. Presne to sa stalo mne.

14. Bol som v strese, nevedel som, koľká bije, a už vôbec nie to, kam ho mám vlastne strčiť. A vtedy ho schmatla ona, vložila ho dnu a bolo po probléme. Skoro som odpadol. Myslel som si, že ženy to nerobia – je to čisto mužská úloha, a keď ju nezvládneš, tak si skončil. 

15. Po svojom prvom milovaní som zistil, že mäkký matrac je naozaj dobrý len na spanie. Keď som bol na nej, prakticky som robil plank – zaborený rukami 10 centimetrov do postele. Fakt paráda.

16. Človek sa pri tom veľmi potí. To som nevedel. Bol som nad ňou a v určitom momente som si všimol, ako jej kvapky potu z môjho čela kvapkajú rovno do ksichtu. Nič nepovedala a ja som nevedel, ako to zastaviť, ale viem si predstaviť, že jej to určite nebolo práve príjemné.

17. Musel som jej nadvihnúť nohy, aby som sa vôbec dostal dovnútra. Nemyslel som si, že nohy zohrávajú takú dôležitú úlohu, čo sa prístupu týka, a bol som v tom, že je úplne jedno, či ich má za hlavou alebo pohodené na posteli. Očividne nie je.

ABC Family / MovieStillsDB

Zdroj: Shanstarjayne / Reddit 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť