Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Americká raperka Cardi B je medzi súčasnou mladou generáciou pomerne populárna. Aktívna je nielen na hudobnom poli, ale aj na sociálnych sieťach, kde ju sleduje obrovské množstvo ľudí. A ako píše napríklad aj portál Unilad, speváčka zrejme nechce byť vnímaná len ako umelkyňa, ale aj šikovná kuchárka.

Svojim fanúšikom totiž s pýchou ukázala vlastnoručne pripravené jahody v čokoláde. „Aké milé. Domáce jahody v čokoláde,“ napísala na Twitteri.

Jahody v čokoláde vyvolali vlnu sarkastických poznámok

Reakcie ale neboli príliš pozitívne. Ľudia si speváčku začali doberať, keďže jej jahody nepôsobili ani trochu lákavo. Ba naopak. Vyzerali totiž ako… no, výkaly. Na účet známej speváčky sa tak vyrojilo mnoho sarkastických komentárov. Na druhej strane sa našlo aj viacero takých, ktorí sa raperky zastali a poukázali, že je snáď najdôležitejšie to, ako jahody chutia a nie to, ako vyzerajú.

„V koho zadku boli tie jahody?“ spýtal sa istý používateľ. „Tak premýšľam, či ich náhodou nepripravila Minnie Jackson,“ napísal ďalší s odkazom na film Farba citov, v ktorom postava Minnie Jackson (Octavia Spencer) naservíruje nenávidenej panej (Bryce Dallas Howard) koláč zmiešaný s vlastnými výkalmi.

„Cardi, si milionárka a nedokážeš si zaplatiť niekoho, kto ti tie jahody profesionálne pripraví?“ čudovala sa zase istá Kate. Rob sa zase spýtal, či ich Cardi B namáčala vo svojom zadku. „Si si istá, že to je čokoláda a nie niečo iné?“ spýtala sa Riri.

Niektorí sa ale speváčky zastali

Ako sme ale spomenuli, nie všetky komentáre boli takéto ironické. „Ľudia v komentoch si zrejme neuvedomujú, aké náročné je roztopiť čokoládu, ak ste to ešte nikdy nerobili,“ napísal Tyler. „Kašľať na haterov, som si istý, že sú chutné! Šťastného Valentína,“ dodal Jamie. Ďalší sa zase pochválili vlastnými cukrárskymi úspechmi a dokonca poslali Cardi B aj návod, ako jahody v čokoláde správne pripraviť.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť