Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Ježko Sonic je postavička známa každému, kto sa aspoň trochu zaujímal o videohry. Rýchlonohý modrý jež vznikol pod hlavičkou hernej spoločnosti Sega a objavil sa v mnohých videohrách, animovaných filmoch či seriáloch, ale aj v komiksoch. Teraz sa konečne pozrie na strieborné plátna v dobrodružnej komédii pod režisérskou taktovkou Jeffa Fowlera.

Sonic je síce najrýchlejší ježko široko ďaleko, ale radšej by túto schopnosť vymenil za dobrých priateľov. O jeho existencii nikto netuší, keď sa mu ale nechtiac podarí dočasne vypnúť elektrinu v polovici Ameriky, vláda si najme šialeného Doktora Robotnika, aby zistil, čo výpadok spôsobilo.

A ten sa skutočne čoskoro dostane na stopu samotného Sonica. Modrý ježko tak musí spojiť sily s dobráckym šerifom Tomom a pokúsiť sa Robotnika poraziť.

Možno si svojho času zaregistroval prvý teaser trailer k tejto snímke. Ten na internete spustil hotový príliv negatívnych reakcií. Počítačový Sonic sa totiž vôbec nepodobal tomu z hier či animákov. V štúdiu Paramount Pictures zaradili spiatočku a začali dizajn Sonica prerábať. V ďalšom traileri už vyzeral omnoho lepšie.

Sonicovi vo filme prepožičal hlas Ben Schwartz, vo vedľajších úlohách potom uvidíme Jima Carreyho, Jamesa Marsdena, Tiku Sumpter, Adama Pallyho, Neala McDonougha, Leeho Majdouba či Natashu Rothwell. V našich kinách si film budeme môcť užiť so slovenským dabingom.

Postavám prepožičali hlasy herci ako Dušan Cinkota, Braňo Deák a Števo Martinovič. Ak by sme mali súdiť podľa ukážok, je celkom možné, že pri troche šťastia nás v kinách bude čakať celkom slušná rodinná zábava. Zrejme nepôjde o žiadne kultové dielo, ale solídna a energická jednohubka by sa tu urodiť mohla.

Do slovenských kín Sonic dobehne už 20. februára 2020.

CinemArt SK

Zdroj: CinemArt SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s CinemArt


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť