Štvrtok 27.1.2022
sk
Bohuš
cz
Ingrid

Určite si si už aj ty mnohokrát všimol, že sa v seriáli alebo vo filme udialo niečo, čo nedávalo zmysel. Chápeme, že v životoch seriálových hrdinov sa nemôže na obrazovke zobrazovať všetko, inak by tie seriály trvali príliš dlho. Namiesto dvadsiatich minút by musela mať jedna časť minimálne štyridsať minút a prichádzali by sme o to podstatné.

Aj nám by niekedy vyhovovalo, ak by sme nemuseli riešiť niektoré veci rovnako, ako to robia filmoví a seriáloví hrdinovia. Kašľať na zamykanie dverí, chodenie na toaletu a občas aj na jedenie.

Nezamykajú dvere

Málokrát vidíme vo filme alebo v seriáli, že by ľudia odomykali alebo zamykali dvere. Väčšinou ich len zabuchnú a nestarajú sa. Ty ich pri odchode zamkýnaš na trikrát a stále si nie si istý, či si ich zamkol. Navyše, mnohokrát vidíme, že v seriáloch prichádzajú ľudia cez vchodové dvere, ktoré boli rovnako zabuchnuté, ako keď odchádzali. Teraz ich však záhadne netreba odomykať.

Nevyzúvajú sa

Prvé, čo tvojej návšteve doma ponúkaš, sú papuče. Vo filmoch a seriáloch sa neobťažujú. Chodia v topánkach snáď nonstop. Idú v topánkach aj do postele, vyložia si ich na stôl, úplne bez problémov.

Fashion Shoes GIF by Bazzi - Find & Share on GIPHY

Neupratujú

A aj napriek tomu, že sa nevyzúvajú, tak nemajú žiaden problém s tým, že by v ich domovoch bol neporiadok. Neustále vysedávajú v baroch, kaviarňach a chodia kade-tade, ale ich byt je neustále krásne čistý a uprataný. Asi to teda bude tým, že v ňom trávia veľmi málo času.

Ženy sa nepotrebujú maľovať

Vstanú a už automaticky vyzerajú dokonalo. Kiežby to tak fungovalo aj v reálnom živote, že dámy?

Wake Up Nightmare GIF by SYFY - Find & Share on GIPHY

Záhadne sa dohodnú na stretnutí

Povedia si vždy len zázračnú formulku: „Tak zajtra,‘‘ a všetko je hneď vybavené. Nemajú na seba žiaden kontakt, ale aj tak sa muž zjaví na druhý deň pri dverách domu konkrétnej slečny. Alebo sa telepaticky dohodnú na mieste aj čase stretnutia. To len my to asi zbytočne komplikujeme.

Majú vždy po ruke pero

Sú momenty, keď dá žena mužovi číslo, ideálne na servítke. Nemá pri sebe takmer nič, ale pero zásadne áno. Vždy jednoducho odniekiaľ vyčaruje to pero, ktorým mužovi na servítku napíše falošné číslo.

NordWood Themes, Unsplash

Nechodia do práce

Hlavne v seriáloch typu Priatelia alebo Ako som spoznal vašu matku ich vidíte večne vysedávať v bare či v kaviarni. Núti ťa to zamýšľať sa nad tým, či chodia len dva dni v týždni do práce alebo majú nejaké dlhšie dni ako my ostatní. Druhá vec je, že dosť často pijú. To snáď môžu chodiť opití do práce?!

Šoférujú, aj keď pili

Ďalšia z vecí, ktorú vo filmoch a seriáloch vidíme veľmi často. Sú na párty, dajú si tam niekoľko pív z červeného pohárika, potom si spokojne sadnú za volant akoby sa nechumelilo a idú domov. Prípadne si po večeri, na ktorej vypili fľašu vína, pokojne sadnú za volant a nič sa nestane, a ani náhodou ich nezastavia policajti.

House Party GIF - Find & Share on GIPHY

Nepoužívajú zubnú pastu

Ak už sa aj vo filme objaví scéna, kde si niekto umýva zuby, tak zväčša s úplne suchou kefkou. Najlepšie je, keď následne vidíme záber, ako vypľul do umývadla penu. Čo to umývanie zubov zapil tekutým mydlom na ruky?

Úplne jednoducho sa zoznamujú

Okrem toho, že je úplne bežné pýtať si čísla od žien, muži sú skutočne iniciatívni. Realita je však taká, že iniciatívni muži neexistujú ani na zoznamkách. Česť výnimkám. Máloktorej, aj veľmi atraktívnej žene sa deje, že by sa jej len tak prihovoril nejaký muž. 

Eliott Reyna, Unsplash

Čo nezmyselné si si všimol vo filmoch a v seriáloch ty? 🙂

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť