Pondelok 15.8.2022
sk
Marcela
cz
Hana
, Hanka, Hannah

Keďže ľudia majú odvekú potrebu opičiť sa po druhých ľuďoch, rozličné internetové výzvy dokážu vždy nadchnúť davy ľudí. Najnovší prírastok do rodiny virálnych výziev je tu. Ide o veľmi jednoduchú challenge, ktorá nemá žiaden vyšší zmysel a zapojiť sa do nej môže skutočne každý. O čo tu vlastne ide?

Účastníci pred kamerou predvádzajú svoje najlepšie tanečné pohyby do Drakeovej skladby In My Feelings z albumu Scorpion. To je všetko. Nie je tu žiaden zvrat, vtip, či náročná podmienka. Ľudstvo si jednoducho povedalo, že toto je niečo, čo je hodné státisicov príspevkov na Instagrame a iných platformách. Na počiatku rýchlo rastúceho virálu stál komik Shiggy s týmto videom:

Nová výzva sa začala šíriť hneď pod niekoľkými názvami. Dá sa nájsť pod hashtagmi #inmyfeelingschallenge #DoTheShiggy a #kekechallenge. V rámci výzvy aktéri dosť často vystúpia z pomaly idúceho auta a počas svojich tanečkov sa posúvajú spolu s autom. #DoTheShiggy ku cti slúži, že oproti niekoľkým populárnym výzvam z minulosti nie je primárne zameraná na idiotské sebapoškodzovanie.

@amarniskaf Snapped the In My Feelings Challenge @garland.mp4 ?

A post shared by 17 (@garland.mp4) on

Niektorým sa ale padnúť na hubu aj tak podarí. Hoci by sa zdalo, že pri tancovaní človek nemá veľa príležitostí si ublížiť, vždy sa nájdu menej talentovaní ľudia, ktorí zle odhadnú svoje schopnosti a základné fyzikálne pravidlá a potom ľutujú. Pozerať sa na to, ako niekto bolestivo doplatí na vlastné idiotské správanie je nakoniec veľakrát oveľa väčšia zábava, než úspešné tanečné kreácie.

Challenge neobišla ani Slovensko a so svojou verziou tanca sa podelil pán Pil C, či Soňa Skoncová. Ďalší budú určite nasledovať.

Zdroj: thefader.com
Titulná fotka: sonaskoncova / instagram.com, pinsdaddy.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť