Pondelok 6.12.2021
sk
Mikuláš
, Nikolas
cz
Mikuláš
, Mikoláš,Nikolas

Športové podujatia iste viacerí prežívame veľmi intenzívne. Na Slovensku sa vysokej popularite tešia najmä majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, avšak aj práve prebiehajúce futbalové EURO 2020 má u nás veľa fanúšikov. Ale asi máloktorý z nich by sa chytal na Adama Chamberlaina, majiteľa reštaurácie a baru Big Tree v anglickom Sheffielde, informuje portál The Star.

Profimedia

Ako môžeš vidieť na priložených fotkách, jeho bar sa v týchto dňoch premenil na skutočnú svätyňu futbalového šampionátu. Adam sa novinárom zmienil, že chcel pre šampionát vymyslieť niečo špeciálne a jeho nezvyčajne vyzdobená reštaurácia zbiera pozitívne ohlasy zákazníkov. Na internete sa dokonca stal virálnym.

Reštauráciu zdobia vlajky všetkých štátov, ktoré na EURO 2020 hrajú (nechýba, pravdaže, ani tá slovenská). Postava futbalistu nad vchodom zase drží transparent s nápisom: „Anglicko, do toho!“ Skutočný patriot sa nezaprie.

Profimedia
Profimedia
Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť