Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 27.1.2023
sk
Bohuš
cz
Ingrid

Exotické destinácie, parádne outfity, horúce telá a nevídaný luxus. To je niečo, čím sa známe tváre Instagramu snažia zaujať a získať tým obrovský počet fanúšikov a kopy lajkov. Dalo by sa čakať, že fotografia s podobným obsahom sa bude pýšiť titulom najlajkovanejšia fotografia Instagramu.

Omyl. Na fotografii, ktorá sa páči najväčšiemu množstvu užívateľov, je vajíčko. Úplne obyčajné vajce. Príspevok patrí účtu world_record_egg, ktorého jediným cieľom bolo spraviť z fotky vajca top záber Instagramu. World_record_egg má na účte len jednu fotografiu, ale obsah s motívom vajec sa občas objaví v jeho príbehu.

https://www.instagram.com/p/BsOGulcndj-/

Vajíčku sa misiu podarilo úspešne splniť. Malí aj veľkí, muži i ženy, ľudia z celého sveta lajkovali fotografiu, aby mu pomohli naplniť jeho osud. Vajce skutočne prekonalo príspevok Kylie Jenner z minulého februára a momentálne sa môže pýšiť 27 000 000 lajkmi. Získanými len v prebehu desiatich dní.

https://www.instagram.com/world_record_egg/

Fotografia vajca sa stala virálnou niekedy v priebehu nedele, kedy naberala priemerne milión lajkov za hodinu. Správca účtu world_record_egg o sebe tvrdí, že je sliepka Henrietta z britského vidieka. Vajce má meno Eugene a nevyliahlo sa kvôli svojej „výnimočnej sile“.

Čo zač je ten príspevok, ktorý sa prvenstvom pýšil doteraz? Ide o fotografiu Kylie Jenner so svojím bábätkom, na ktorom oznamuje jeho meno, Stormi Webster. Čiže nič také, čo by normálneho človeka mohlo skutočne zaujímať.

https://www.instagram.com/p/Be3rTNplCHf/?utm_source=ig_embed

Kylie si je svojej porážky vo veľkom boji vedomá a na nového šampióna stihla už zareagovať. Na Instagram pridala krátky klip, v ktorom hodí vajíčko na cestu, čím ho rozbije. Je to drsné!

https://www.instagram.com/p/BsmPezCnZ4I/?utm_source=ig_embed

Zdroj: buzzfeednews.com
Titulná fotka: kyliejenner / instagram.comworld_record_egg / instagram.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť