Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 27.1.2023
sk
Bohuš
cz
Ingrid

Pravidelné cestovanie z Bratislavy do Košíc poznajú tisícky Slovákov, pre ktorých sa stalo naše hlavné mesto chlebodarcom alebo prechodným študentským domovom. Migrovanie z východu na západ a naopak však nie je až taká sranda. Najmä nie v piatky. Aj z tohto dôvodu si už určite nejeden pocestný Východniar položil otázku, aký dopravný prostriedok by ho mohol v týchto ťažkých časoch spasiť.

Do kože Východniarov sa vcítil aj náš Draho, ktorý si na pomoc pribral Zlého zaja a spolu sa rozhodli vyriešiť už stáročia kladenú otázku, či sa dá z Bratislavy do Košíc dostať rýchlejšie autom alebo vlakom. Ku tomuto rokmi zvádzanému súboju sa rozhodli postaviť ako skutoční chlapi a tak uzavreli stávku, v ktorej skončil porazený so studeným kúpeľom vo fontáne. V košickej spievajúcej fontáne. Ich súboj ste mohli sledovať prostredníctvom našich stories na instagrame, avšak ako to vlastne dopadlo a celkový víťaz bol až dodnes zahalený rúškom tajomstva.

Skôr než prejdeme k samotnému veľkolepému rozuzleniu, si myslíme, že by bolo na mieste vám, všetkým trpezlivejším jedincom s citom pre chronologickosť (pretože tí nedočkaví sú už dávno v polovici videa), zhrnúť niekoľko podstatných informácií o našej stávke. Stávka sa konala minulý piatok, 4.5.2018, o to, komu sa podarí prísť skôr z Bratislavy do Košíc. Draho vyrazil na cestu autom a Zlý Zajo najrýchlejším IC vlakom. Obaja vyrazili presne o 15:46. Auto muselo ísť podľa predpisov a trasou, ktorú zvolila aplikácia Waze. Prezradíme už len, že v posledných chvíľach rozhodli sekundy!

Sleduj záver tejto mokrej stávky na našom videu 🙂

Titulná fotka: emefka.sk


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť