Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Sociálne siete valcuje virálne video, v ktorom sú predstavené – na prvý pohľad – bežné predmety, ale po ich rozkrojení sa ukáže, že v skutočnosti ide o detailne spracované torty. Za pútavými zábermi stojí kulinársky web Tasty.

Video bolo na Twitteri zverejnené 8. júla a za týždeň dosiahlo 30 miliónov zhliadnutí. Obrovskej popularite sa vôbec nemôžeme čudovať, pretože ide o naozaj dychberúce predstavenie. Sledovanie sa neodporúča ľuďom na diéte!

Virálne video vzbudilo na sociálnych sieťach búrlivé diskusie. Pôsobivý klip na niektorých ľudí zapôsobil až natoľko, že začali spochybňovať realitu, v ktorej žijeme. Ako si môžem byť istý, že predmety v mojom okolí nie sú len torty? Objavili sa viaceré konšpiračné teórie o tajnej tortovej podstate nášho sveta.

V súčasnom roku si nemôžeme byť istí, či ide vo všetkých prípadoch len o srandu, alebo to niektorí ľudia naozaj myslia vážne. Radšej sa prikloníme k prvej verzii. Ako to tak býva, každá virálna téma nájde svoju odozvu aj vo svete memes. Výnimkou nie sú ani ukryté tortičky a These Are All Cakes vďačíme za kopu skvelých memes. Toto sú najlepšie z nich.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť