Pondelok 6.12.2021
sk
Mikuláš
, Nikolas
cz
Mikuláš
, Mikoláš,Nikolas

Nájsť si spriaznenú dušu je celkom fajn, ale nebudeme si klamať – aj single život má niekoľko nesporných výhod. Dnes ti ich niekoľko ukážeme. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko nádherných súčastí života slobodného muža, s ktorými by sa musel vo vzťahu pravdepodobne rozlúčiť. A to teda rozhodne nie je len tak.

1. Môžeš sa hrať, koľko len chceš

Jasné, hrať sa môžeš aj vo vzťahu, ale to je samé „kedy to konečne vypneš?“ a „prečo sa mi nevenuješ?“. Nie aby to povedala o desať minút dozadu, ona to vytiahne uprostred misie, keď sa to nedá stopnúť.

Ako single človek takéto veci neriešiš. Chceš si zahrať hru? Ideš. Chceš pri nej skysnúť celý deň, polovicu noci a precitnúť až v momente, keď tvojmu močovému mechúru reálne začína hroziť explózia? Nech sa páči. Nikto ti do toho kecať nebude.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Môžeš sa… socializovať

Niežeby si mal bytostnú potrebu milovať sa a množiť sa, ale predsa. Niekedy to dobre padne. Len tak sa zašiť do baru, kopnúť do seba pár poldecákov a povymetať mandle niekomu, komu na druhý deň ráno ledva prídeš na meno.

Ako na potvoru ťa vesmír asi neznáša a zrovna teraz ťa nikto nechce, ale… ale stále sa môžeš v rohu nekoordinovane mykať do rytmu hudby a myslieť na to, že keby o teba predsa niekto zavadil pohľadom, môžeš mu ho opätovať úplne beztrestne.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Môžeš jesť, čo chceš

Ženy sú úžasné stvorenia, ale keď príde na objednávanie jedla, človek by ju najradšej zabalil do koberca ako burrito, hodil do rieky a objednal si sám. Veď povedala, že jej to je jedno… Ale keď si navrhol pizzu, bolo zle, keď si navrhol sushi, bolo zle, keď si spomenul, že si môžete niečo uvariť, skoro ťa zožrala pohľadom, lebo na nej šetríš.

No to aby sa z toho jeden posr*l. Takto si môžeš jesť, čo chceš a kedy chceš, a ako bonus ti nikto, kto ešte dve minúty dozadu „určite nebol hladný“, neujedá z taniera. Paráda.

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Môžeš pozerať, čo chceš

Akoby nestačilo, že tam v piatok večer hodila rýchlokvasenú cukrovku, ešte mala toľko chochmesu zaspať. Chalan počuje, ako si spokojne odfukuje, zatiaľ čo si týpek na obrazovke vylieva srdce pred zabuchnutými dverami a je mu do plaču. Aj by sa natiahol po ovládač, ale štatistiky hovoria, že ľuďom s oboma hornými končatinami sa v živote vodí predsa len o čosi lepšie, a tak to radšej nechá tak.

Tebe niečo také nehrozí. Od sexistických komédií cez horory až po lietajúce mozgy môžeš pozerať hocičo a obe ruky sú v bezpečí. No čo je viac?

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Môžeš byť tak trochu prasa

Netvár sa. Každý má také dni. Prídeš domov vyšťavený z práce, oči držíš otvorené už len preto, že zavrieť ich je pohyb, na ktorý momentálne nemáš kapacity, a jediné, po čom túžiš, je hodiť sa do postele. Keby si mal polovičku, na taký luxus môžeš zabudnúť. Najprv sprcha, potom posteľ, inak si môže zbaliť kufre.

Ale takto? Takto sa môžeš aj so svojím smradom zababušiť do periny a so skutočnosťou, že si teraz možno tak trochu prasa, sa pasovať až ráno. Veď ako sa hovorí – ráno múdrejšie večera.

ArtCaveManiac / EMEFKA


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť